O nás

   

Web Diecast.cz je jsme vytvořili pro sběratele kovových modelů, zejména Matchbox a v měřítku 1/43. Soustředíme se na sběratelské zajímavosti, speciality a cenné modely.

Sekce e-Shop není klasickým obchodem s modely, ale je to platforma pro rozprodej, případně výměnu modelů a dalších artefaktů sběratelů. Nezabýváme velkoobchodem ani maloobchodem, ale modely aut  prodávají přímo jejich vlastníci sběratelé.

Náš web provozuje v rámci své marketingové činnosti společnost Miramis, s. r. o. V jejím vydavatelství jsme před pár lety vydali "bibli" matchboxů Yesteryear Velká kniha o modelech MATCHBOX Models od Yesteryear.

  

Miramis, s.r.o.

 

Společnost Miramis provozuje specializovaný obchod Chytré kostky se stavebnicemi a součástkami LEGO® www.chytrekostky.cz. E-shop Chytré kostky je určený pro začínající i zkušené stavitele z kostek a součástek LEGO®. Ke stavebnicím poskytuje další servis jako originální náhradní díly, pohonné jednotky LEGO, poradenství a zprostředkování speciálních dílů LEGO od zahraničních dodavatelů.

Miramis je také exkluzivním velkoobchodním prodejcem rakouského kamenného oleje pro Česko a Slovenko. Tento přírodní relaxační a léčivý olej prodává také maloobchodně v e-shopu Kamenný olej www.kamennyolej.cz. Produkty kamenného oleje se získávají ze vzácné břidlice v rakouských Alpách. Svými přírodními léčivými látkami dosahuje kamenný olej stejných účinků jako například bahenní zábaly v lázních.

Společnost Miramis se také zabývá vydavatelskou a agenturní činností.

 

Miramis, s.r.o.
Zenklova 1545/39
180 00 Praha 8

IČ: 27380262; DIČ CZ27380262
Společnost zapsaná do OR MS v Praze, oddíl C, spisová značka C 109676

zástupce pro Diecast.cz:
Alexandr Pícha
tel. (+420) 602 273 303 - přes den přes SMS
picha@diecast.cz