O nás

   

Web Diecast.cz je jsme vytvořili pro sběratele kovových modelů, zejména Matchbox a v měřítku 1/43. Soustředíme se na publikace, zajímavosti, speciality a cenné modely.

Sekce e-Shop není klasickým obchodem s modely, ale je to platforma pro prodej ze sbírek, případně výměnu modelů a dalších artefaktů sběratelů. Nezabýváme velkoobchodem ani maloobchodem, ale modely aut prodávají přímo jejich vlastníci sběratelé.

Web provozuje v rámci své marketingové činnosti společnost Miramis, s. r. o.

  

Miramis, s.r.o.

Společnost Miramis se zabývá hlavně vydavatelskou a agenturní činností.

Miramis také provozuje specializovaný obchod Chytré kostky se stavebnicemi a součástkami LEGO® www.chytrekostky.cz. E-shop Chytré kostky je určený pro začínající i zkušené stavitele z kostek a součástek LEGO®. Ke stavebnicím poskytuje další servis jako originální náhradní díly, pohonné jednotky LEGO, poradenství a zprostředkování speciálních dílů LEGO od zahraničních dodavatelů.

Miramis je dále exkluzivním velkoobchodním prodejcem rakouského kamenného oleje pro Česko a Slovenko. Tento přírodní relaxační a léčivý olej prodává také maloobchodně v e-shopu Kamenný olej www.kamennyolej.cz. Produkty kamenného oleje se získávají ze vzácné břidlice v rakouských Alpách. Svými přírodními léčivými látkami dosahuje kamenný olej stejných účinků jako například bahenní zábaly v lázních.

 

Miramis, s.r.o.
Zenklova 1545/39
180 00 Praha 8

IČ: 27380262; DIČ CZ27380262
Společnost zapsaná do OR MS v Praze, oddíl C, spisová značka C 109676

zástupce pro Diecast.cz:
Alexandr Pícha
tel. (+420) 602 273 303 - přes den přes SMS

E-mail info@diecast.cz

Osobní návštěva po předchozí telefonické nebo mailové domluvě.

MHD: Naše kancelář je jednu stanici tramvaje (nebo 7 minut pěšky) od metra Palmovka směrem na Kobylisy. Vystupte na zastávce Libeňský zámek (dříve Stejskalova), hned u zastávky je dům s lékárnou Dr. MAX v průčelí. Do domu vejdete z boku, ze strany kde jsou koleje.

Parkování najdete hned za domem na placeném parkovišti (20 Kč/h) nebo po domluvě zdarma.

 

Podívejte se na mapy, jak se k nám dostanete:

 

Google mapa               Mapy.cz